فروش بلیط هواپیما نوروز 94

فروش بلیط هواپیما نوروز 94

با شروع تعطیلات نوروز 94 و سفرهای نوروزی بازار خرید و فروش بلیط هواپیما داغ می شود، سازمان هواپیمایی کشور اعلام کرد که پیش فروش بلیط هواپیما برای سفرهای نوروز 94 آغاز شده و ایرلاین ها اجازه ندارند بلیط هواپیما را به عنوان بلیط چارتر با قیمت بالا به مسافران عرضه کنند.

 

ticket-icon6در جلسه ای که بین رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و نمایندگان شرکت‌های هواپیمایی به منظور ساماندهی سفرهای نوروزی 94 انجام شد. آقای جهانگیری اعلام کرد که فروش بلیت هواپیما برای سفرهای نوروزی 94 به صورت همزمان از بهمن آغاز می‌شود، شرکت‌ها هم اجازه ندارند به اسم چارتر بلیط را به قیمت بالاتر بفروشند.

 

thailand_visa0-ticket
ticket-icon6در این جلسه علیرضا جهانگیریان اعلام کرد اولویت سازمان هواپیمایی کشوری رضایتمندی مصرف کننده نهایی است و سپس حمایت از ایرلاین ها از وظایف این نهاد است.‌

ticket-1-ticket

ticket-icon6 آقای جهانگیریان ‌در جریان این جلسه از شرکت‌های هواپیمایی خواست تا با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته رزرو بلیط هواپیما و انجام پروازها به صورت هماهنگ و منظم مدیریت شود.همچنین از شرکت های هواپیمایی خواستار شفاف سازی در بخش سیستم فروش بلیط و نیز اختصاص بخشی به رزرو آنلاین بلیط شد.

http://ticket365.info/%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7/%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7/

ticket-icon6 رئیس سازمان هواپیمایی کشوری آقای جهانگیریان اعلام کرد امسال می خواهیم،مجوز پروازهای فوق العاده بین المللی را به موقع صادر کنیم و شرکت‌های هواپیمایی نیز موظف هستند میان پروازهای بین‌المللی و داخلی تناسب و تعادل برقرار کرده و ابتدا پروازهای داخلی را به طور کامل پوشش دهند.

http://ticket365.info/

ticket-icon6 در این جلسه بیان کرد نظارت‌های سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به گذشته دقیق‌تر شده است و از شرکت‌های هواپیمایی خواستار شد با ارائه خدمات مناسب به مردم و پیش‌بینی و پیشگیری از مشکلات احتمالی در روند عملیات پروازی، عملیات نوروز 94 را با موفقیت به انجام برسانند.جهانگیریان اضافه کرد: در اولین گام مردم با خرید بلیط با صنعت هوانوردی ارتباط برقرار می‌کنند به همین منظور چنانچه در این بخش موفق عمل کرده و رضایت مسافر تامین شود در واقع 50 درصد اعتماد مسافران جلب می‌شود.

/ 0 نظر / 69 بازدید